Zadzwoń do nas 512 197 927
Obserwuj nas na:

Jakość

Od 2011 roku, czyli od powstania, firma TECH-DIAM jest dystrybutorem tarcz diamentowych, narzędzi brukarskich i budowlanych. Już na wczesnym etapie działalności, najważniejszy dla firmy był rozwój w oparciu o najwyższą jakość oferowanych produktów.

Obecnie wśród dostępnych artykułów znajdują się narzędzia wykonane w najnowszej technologii pozycjonowanych diamentów ZENESIS. W strukturze segmentów diamenty są uporządkowane w trzech wymiarach. W dwóch tworzą strukturę trójkątów, co powoduje powstanie uporządkowanych warstw, które odkrywają się w trakcie pracy narzędzia. W trzecim wymiarze szeregi diamentów są uporządkowane w sposób naprzemienny, dzięki czemu w sposób czynny pracuje ich większa ilość oraz ułatwione jest odprowadzanie urobku.

Dzięki tym rozwiązaniom narzędzia diamentowe ZENESIS - w porównaniu z rozwiązaniami tradycyjnymi - odznaczają się podczas całego okresu używania:

  • znacznie większą szybkością cięcia
  • znacznie większą żywotnością
  • równomiernym zużyciem
  • płynną pracą
  • mniejszym zapotrzebowaniem na energię.

Od początku nasz firma współpracuje z liderami branży diamentowej oraz budowlanej. Zaopatrujemy naszych klientów tylko w produkty najwyższej jakości, które cieszą się ogromnym uznaniem. Przywiązujemy ogromną wagę do relacji z klientami, gdyż to oni są dla nas najważniejsi.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.